Nasi trenerzy

Cezary Dymkowski

Trener, szkoleniowiec, mgr studiów fizjoterapii. Założyciel Caliproject Gym oraz autor książki „Kalistenika – Więcej niż siła” (sprzedaż online: www.ksiazka.caliproject.pl). Treningiem kalistenicznym zajmuje się od 9 lat. Kiedyś jako zawodnik na zawodach Street Workout, teraz jako instruktor. Na jego YouTubie „Cezary Dymkowski” znajdziecie merytoryczne poradniki, które pomogą Wam w robieniu postępów treningowych oraz budowaniu świadomości ciała.

Sebastian Dyner

Założyciel Calirproject Gym. Trener personalny i instruktor zajęć grupowych specjalizujący się w treningu kalistenicznym i funkcjonalnym. Były zawodnik Street Workout w kategorii „freestyle” z licznymi osiągnięciami w Polsce i na arenie międzynarodowej. Jego zamiłowanie to trening statycznych elementów gimnastycznych.

Jacek Jadczak

Trener personalny, mgr fizjoterapeuta, masażysta. Zajmuję się treningiem medycznym, kalistenicznym i kettlebell. Jest certyfikowanym instruktorem metody Buteyki. Jacek specjalizuje się w treningu oddechu, który jest jedną z najbardziej fundamentalnych umiejętności ruchowych człowieka. W Caliproject Gym prowadzi konsultacje diagnostyczne oraz treningi personalne.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zapisy na zajęcia grupowe

Zapisy na treningi personalne

Scroll to Top